Про компанію

Компанія «НАТЕКО ЕНЕРГО МОНТАЖ» – це проект, що створений інженерами-будівельниками з метою виконання спеціальних видів робіт:

  • безтраншейне відновлення і ремонт трубопроводів;
  • будівництво, реконструкція і ремонт зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення;
  • послуги генерального підрядника;

Компанія має необхідний штат досвідчених працівників, що спеціалізуються на виконанні таких робіт та мають великий досвід у вищезазначених сферах.

ТОВ “НАТЕКО ЕНЕРГО МОНТАЖ” (LLC NATECO ENERGO MONTAGE) – це передові технології безтраншейного прокладання та ремонту трубопроводів.

Компанія заснована в 2015 році.

Наші бізнес-напрямки: будівництво та реконструкція зовнішніх і внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, безтраншейний ремонт труб методом санації, щитова та штольнева проходка, мікротунелювання.

Всі роботи здійснюються на основі дозвільних документів, забезпечуються гарантії, використовуються новітні технології та якісні матеріали, перевірені на особистій практиці.

Компанія “НАТЕКО ЕНЕРГО МОНТАЖ” працює на ринку безтраншейного ремонту трубопроводів з початку свого заснування, а також входить до списку лідируючих компаній України в даній сфері.

З часом, всі трубні комунікації старіють і вимагають часткового ремонту або повної заміни.

Траншейні способи потребують виконання великого обсягу земляних робіт, кріплень стінок траншей, перекриття транспортного руху, руйнування та пошкодження дорожнього покриття і зелених насаджень.

У містах, де щільна забудова, доволі часто траншейна технологія виявляється взагалі неприйнятною.

Сьогодні ТОВ “НАТЕКО ЕНЕРГО МОНТАЖ” – це партнер і підрядник з бездоганною репутацією, який, завдяки гнучкості і швидкості виконання робіт, дозволяє заощадити замовникам значні кошти, а також обмежити або повністю виключити проведення земляних робіт.

Якщо немає можливості копати – зателефонуйте до компанії “НАТЕКО ЕНЕРГО МОНТАЖ”!