Система UV-рукавів, для відновлення мереж каналізації

Використання полімерних рукавів та затвердіння ультрафіолетовим опроміненням, при санації трубопроводів, є одним з найшвидших і найбільш економічно-ефективних способів санації на ринку.

За допомогою цієї технології, можливо проводити санацію до трьох відрізків трубопроводів в день і знову, безпосередньо по завершенню процесу, вводити їх в експлуатацію.

Полімеризація під впливом ультрафіолетового випромінювання характеризується високою енергоефективністю і, таким чином, забезпечується захист навколишнього середовища.

Основною перевагою УФ-технології є те, що рукава заводського виготовлення стабільно зберігаються без спеціального охолодження при нормальній температурі приблизно + 25 °C і завдяки високій гнучкості створюються умови планування будівельного процесу.

Компактні і енергоефективні інсталяційні установки дають можливість практично безперебійного здійснення будівельних проектів як в міських районах з інтенсивним дорожнім рухом, так і на промислових майданчиках з обмеженим простором.

Постійний контроль і протоколювання процесів інсталяції перевершує всі аналогічні методики.

Сертифіковане виробництво продукції і незалежний контроль будівельного процесу, роблять УФ-технологію провідною методикою безтраншейної санації трубопроводів.